Kes on Kadri?

Kadril on kogemus, et tervis ja heaolu on miski, mida tuleb iseseisvalt üles ehitada. Tema lugu algas korduva läbipõlemise, teismeea depressiooni, müstilise soolehaiguse, lakkamatult valutava keha ning mittetoimivate õpitud mustrite järgi elamisega. Need pikantsed elamused viisid ta selleni, et ta tegi otsuse võtta vastutus oma elukäigu eest lõpuni enda kätesse. 

Tulemuseks on olnud kirglik ja ärksameelne õpiaeg ning justkui "eriüksuslase" treening oma sisemise maailma juhtima õppimisel. See, mida ta nüüd saab pakkuda teistele, olles pika ringiga ja rikkaliku "teemoona"-pagasiga kodus tagasi, on leitav siit lehelt: Bodywork.ee. Teekond jätkub.

Kadri:

"Olen elanud üsna mitmeid erinevaid "elusid": tegelenud viiulimänguga, iluvõimlemisega, visuaalse ja tarbekunstiga, restaureerimisega, laste loometöö juhendamisega, ülikoolis haridusteaduste õpingutega, erakoolis transpersonaalse psühholoogia õpingutega, koolitusfirmadega ning praegusel hetkel üleni ja ainult kehatööga.

Õppisin Indias OSHO keskuses aktiivseid meditatsioone ja osalesin meditatiivses teraapias; õppisin Eestis mitmete välisõppejõudude käe all transpersonaalset psühholoogiat ja erinevaid hüpnoteraapia meetodeid ja paralleelselt käisin USAs kehatööga tegelemas: Resistance Flexibility (õppisin kursustel), TRE (praktiseerisin juhendajaga), Network Spinal Analysis (olin kliendi rollis) ja mõned sedalaadi kokkupuuted veel erinevate meetoditega. Õppisin tundma iseennast ja elu. See jätkus Eestis MER-massaaži, Kraniosakraalteraapia, Leebe bionergeetika, Bachi õieteraapia arhetüübimeetodi ning mitmete kehatööalaste süvaõpingutega.

Kuigi ma tegelen ka parajalt aktiivsete kehatöö protsessidega, on mu põhiline valik arendada endas non-doing ehk mittetegemise seisundit, nii nagu sellest kõnelevad iidsed õpetused; kuulata seda algset vaikuse ja allika seisundit enda sees. Ja see kandub väljaspool üle kõigele sellele, millega ma kokku puutun ja kastab värske veena kõike seda, mis on veel kuiv ja janune. Mind ennast ka.

Mul on huvi küpseda selles suunas, et elada püsivas täitumuse seisundis, teadlikuna endast- sellest, kes ma päriselt olen. Ja mis sellest ikka pikemalt rääkida-  parem teha koos nalja ja pisarateni naerda. Huumor toidab mind üle kõige."
Eelmine
Kehast võõrdumise seos sidekoega?
Järgmine
KUIDAS SULATADA PINGEID - ÕRNALT VÕI TUGEVALT ?

Vastused puuduvad

Email again: